Odbojka na pijesku

Sunce, mora, plaža i odbojka - izvrsna zabava. No zabaviti se možete i na pijesku, pomoću lopte i društva. Popularan je i tražen sport.

Direktor odbojke na pijesku: Željko Stipanović 091 8888 994; sttrener2@gmail.com

Među odbojkašicama i odbojkašima natjecanje će se odvijati u jednoj starosnoj kategoriji za rođene 2004. godine i mlađe.

Očekujemo sudjelovanje na regionalnim turnirima 6-10 ekipa odnosno 150 do 250 učesnika.

Na finalni turnir u Splitu plasman će izboriti najbolje dvije ekipe u svakoj kategoriji iz svih turnira.

Ekipa se sastoji od 2 igrača bez prava zamjene. Kategorije odbojka na pijesku su sljedeće:

- 2004 god i mlađi u muškoj i ženskoj konkurenciji

Utakmica se igra u jedan dobiveni set (25 poena), a polufinale i finale u dva dobivena seta (21 poen). U slučaju neriješenog rezultata igra se treći set (15 poena).