NASLOVNICA
Advertisement
20 April 2014
 
 
FINALE LIGE SZS 2013/14
ZA 1. MJESTO: SKIMT KRIŽEVCI - MAXI TEAM 4:5, ZA 3. MJESTO: SUPERPRINT - ŠODERICA 5:0
Najnovije
NAJAVE

12.4.2014. - DVORANA "BRANIMIR"

9.00 - 16. GUSTAV KAH - GUSTI

 
Najčitanije
NOVA GALERIJA
16. MEMORIJAL GUSTAV KAH - GUSTI
Tuesday, 01 April 2014

U subotu, 12. travnja 2014. održat će se 16. turnir Gustav Kah - Gusti. Turnir će se igrati u Sportskoj dvorani "Branimir" (OŠ A.N.Gostovinski) s početkom u 9.30 sati.

 PROPOZICIJE

 
MATONI ČKIN DVOSTRUKI POBJEDNIK POJEDINAČ NOG PRVENSTVA
Sunday, 09 February 2014
ImageU nedjelju, 9. veljače 2014. godine odigrano je Pojedinačno prvenstvo lige SZS Koprivnica 2013/14. Na prvenstvu je nastupilo 25 igrača, članova ekipa ovogodišnje lige.
U pojedinačnoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je Dražen Matoničkin (Šoderica) pobijedivši u finalu ekipnog suigrača Kristijana Kežmana (Šoderica). Treće mjesto podijelili su Željko Pintar (60+) i Josip Šestanj (Šoderica).
U konkurenciji parova prvo mjesto pripalo je paru Šoderice Dražen Matoničkin-Josip Šestanj pobjedom u finalu nad koprivničko-križevačkom kombinacijom Željko Pintar (60+)-Dražen Kranjec (SKIMT Križevci). Treće mjesto osvojili su par Maxi Teama Jelena Zlojutro-Božidar Ježek te par SKIMT Križevaca Dražen Pečarić-Ivan Knapić.
Nagrade najboljima uručio je predsjednik Udruge za sportsku rekreaciju Grada Koprivnice gospodin Slavko Dedi.
 
Kompletni REZULTATI
 
KALENDAR DOGAĐANJA
<<  April 2014  >>
 M  T  W  T  F  S  S 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Tablica Lige SZS
  1. MAXI TEAM 22
  2. SKIMT KRIŽEVCI
22
  3. SUPERPRINT
20
  4. ŠODERICA 19
  5. FAMILY 17
  6. 60+ 13
  7.
STK PODRAVAC 10 
  8.
PAJDAŠI 10
  9. OHOHO
  9
10. DRAVSKE NEMANI
  5
11.
PODRAVSKO SUNCE 2   5
12.
PODRAVSKO SUNCE 1   3
13.
PODRAVSKI PJETLIĆI
  0
Top 10 Lige SZS
  1.ŠTEFAN DAMIR30 :5
  2.FILIPIĆ DENI29 :0
  3.MATONIČKIN DRAŽEN
29 :4
  4. ZLOJUTRO JELENA
27 :6
  5.GROBENSKI EMILIO27 :9
  6.
PINTAR ŽELJKO25
 8
  7.KEŽMAN KRISTIJAN25 :9
  8.GROBENSKI SILVIO23 :5
  9.SIKINGER MATIJA
23 :9
10.KNAPIĆ IVAN21 :2
 
 
  Top