Raspored igranja graničara za godište 2010. i mlađi

Raspored igranja graničara za godište 2010. i mlađi

Čet, 15. Srpanj 2021.


Mali natjecatelji iz cijele Hrvatske u godištu 2010. i mlađi sretno su stigli u Split na našu Državnu završnicu Telemach Dana sporta.

Na terenima Kampusa u Splitu izvučene su skupine za Telemach Dan sporta  turnir u graničaru koji će se odigravati sutra s početkom u 8 sati.

Raspored:

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

1. Dubovac 4D (Karlovac)

1. Teletabisi (Koprivnica)

1. AK Fortius (Zadar)

1. Pavleki (Zagreb)

 

2. Smajlići (Vinkovci)

2. Brodski prvaci (Slavonski Brod)

2. Žestoki 4B (Konjščina)

2. Divovi (Križevci)

 

3. Velebitska granica (Gospić)

3. Loptice (Rugvica)

3. Picoki (Đurđevac)

3. OŠ Mokošica (Dubrovnik)

 

 

 

GRUPA E

GRUPA F

GRUPA G

GRUPA H

1. Krastavci (Garešnički Brestovac)

1. 4c legende (Pazin)

1. Jagoda (Osijek)

1. Vatreni 1 (Gornji Kneginec)

 

2. Zorkići Osekovo (Popovača)

2. 4B (Lipik)

2. Kantriderski (Rijeka)

2. Lipe (Sisak)

 

3. Primošten

3. Snažni i važni (Prelog)

3. Vatreni katolička OŠ (Virovitica)

3.

 

 

U četvrtfinale prolaze pobjednici grupa.

     16.7.2021. Petak

 

 

Sat

Teren 1 – ARENA TELEMACH

Sat

Teren 2

 

Teren 3

8.00 sati

G3-G1  Vatreni katolička OŠ (Virovitica) - Jagoda (Osijek)

8.00 sati

H1-H2  Vatreni 1 (Gornji Kneginec) -  Lipe (Sisak)

8.00 sati

F1-F2   4c legende (Pazin) -  4B (Lipik)

2. utak.

A1-A2  Dubovac 4D (Karlovac) -  Smajlići (Vinkovci)

2. utak.

C1-C2   AK Fortius (Zadar) -  Žestoki 4B (Konjščina)

2. utak.

E3-E1   Primošten - Krastavci (Garešnički Brestovac)

3. utak.

B1-B2   Teletabisi (Koprivnica) - Brodski prvaci (Slavonski Brod)

3. utak.

D1-D2   Pavleki (Zagreb) -  Divovi (Križevci)

3. utak.

G1-G2  Jagoda (Osijek) -  Kantriderski (Rijeka)

4. utak.

C3-C1   Picoki (Đurđevac) - AK Fortius (Zadar)

4. utak.

A3-A1    Velebitska granica (Gospić) - Dubovac 4D (Karlovac)

4. utak.

E1-E2   Krastavci (Garešnički Brestovac) -  Zorkići Osekovo (Popovača)

5. utak.

F3-F1  Snažni i važni (Prelog) -  4c legende (Pazin)

5. utak.

D3-D1    OŠ Mokošica (Dubrovnik) - Pavleki (Zagreb)

5. utak.

H3-H1   Pajdaši (Prelog) - Vatreni 1 (Gornji Kneginec)

6. utak.

E2-E3   Zorkići Osekovo (Popovača) -  Primošten

6. utak.

C2-C3   Žestoki 4B (Konjščina) -  Picoki (Đurđevac)

6. utak.

B3-B1  Loptice (Rugvica) -  Teletabisi (Koprivnica)

7.utak.

D2-D3   Divovi (Križevci) -  OŠ Mokošica (Dubrovnik)

7.utak.

G2-G3  Kantriderski (Rijeka) -  Vatreni katolička OŠ (Virovitica)

7.utak.

A2-A3   Smajlići (Vinkovci) -  Velebitska granica (Gospić)

8.utak.

H2-H3  Lipe (Sisak) -  Pajdaši (Prelog)

8.utak.

B2-B3    Brodski prvaci (Slavonski Brod) - Loptice (Rugvica)

8.utak.

F2-F3   4B (Lipik) -  Snažni i važni (Prelog)

 

17.30 sati

ČETVRFINALE 1

A1-B1

17.30 sati

ČETVRFINALE 2

C1-D1

 

 

2. utak.

ČETVRFINALE 4

E1-F1

2. utak.

ČETVRFINALE 3

G1-H1

 

 

3. utak.

POLUFINALE 1

A1-B1/E1-F1

3. utak

POLUFINALE 2

C1-D1/ G1-H1

 

 

 

 

 

 

 

 

20.45 sati

Utakmica za 3. mjesto

 

 

 

 

2. utak.

FINALE

 

 

 

 



 

Napete utakmice možete pratiti uživo na našoj Facebook stranici – Plazma Sportske igre mladih.

Nakon graničara, u subotu će na atletsku stazu Parka mladeži istrčati najbolji trkači u kategoriji 2010. i mlađi s početkom u 9 sati.

 

Svim natjecateljima želimo puno sreće uz ono najvažnije- da nikad ne zaborave na fair play.